Ewa Wilczyńska

1. Co prezentujesz?

Piszę co tylko wyobraźnia mi podpowie, komponuję muzykę, podśpiewuję własne piosenki i robię słuchowiska radiowe.

2. Kim jesteś?

Mieszkam w Nowym Sączu. Z zawodu jestem elektronikiem. Jednak pasja artystyczna była we mnie tak silna, że to właśnie jej poświeciłam swój czas i uwagę po ukończeniu szkoły. Jestem osobą bardzo ambitną i pracowitą, która wytrwale dąży do spełnienia swoich marzeń. Dzięki temu mogę już się cieszyć z pierwszych małych sukcesów w trakcie ich realizacji. Lubię piękno i pragnę się nim dzielić z innymi przez moje pasje. Kocham proste, wpadające w ucho melodie.

3. Na jakim etapie kariery jesteś i dokąd zmierzasz?

Napisałam i wydałam już jedną książkę pt: „Bolą mnie gały”. Jednak jest to wydanie w formie elektronicznej jako e-book. Marzy mi się wersja papierowa. W ostatnim czasie wpadłam także na pomysł połączenia muzyki z tekstem i publikowania krótkich słuchowisk na youtube. Co ma miejsce od listopada. Robię także amatorsko muzykę pod piosenkę dla konkretnego wykonawcy. Szczytem szcześcia jest dla mnie komponowanie muzyki do filmów fantastycznych i pisanie pisenek dla ciekawych artystów, ponieważ lubię wyzwania i komponowanie w nowych dla mnie  stylach muzycznych sprawia, że dużo się uczę. Wiem, ze konkurencja jest ogramna, ale czego nie robi się dla marzeń :)

4.Czy gdybyś zaczynała od nowa, wybrałabyś tą samą drogę?

Nie mam pojęcia. Czasem gdy dopada mnie melancholia myślę o dobrych nauczycielach i szkołach muzycznych. Ukończyłam co prawda gdy byłam dzieckiem prywatną szkołę muzyczną nauki gry na keyboardzie jednak nie miałam już nikogo na swojej drodze później kto uczyłby mnie jak komponować muzykę i czym to się je. Mam tylko i aż swoją wyobraźnię. Ograniczeń wbrew pozorom jest bardzo dużo jednak staram się nie poddawać i konsekwentnie dążyć do celu. Patrząc na siebie ciepłym okiem widzę, że kocham to co robię i zrobiłam wszystko co mogłam żeby rozwinąć moją pasję w warunkach jakie zostały mi narzucone.

Co bym nie osiagnęła cieszy mnie samo dążenie do celu, bo kiedy zdobywam szczyt w kilka chwil później widzę następny i znów rozpoczynam wędrówkę.

5.Jakie są trzy cechy decydujące o sukcesie. Jak jest/było w Twoim przypadku?

– determinacja

– radość z tego co robisz

– korzystanie z pomocy innych ludzi

Tak też było w moim przypadku, ponieważ jeśli nie masz wiary w siebie, pieniędzy i czegokolwiek innego trzeci punkt może zapewnić Ci niezwłoczne zwycięstwo wystarczy, że poprosisz.

6.Czy to co robisz traktujesz jako sposób na życie czy jako dodatek do niego?

Dla mnie to całe życie

7.Może chcesz się czymś podzielić?

 

Strona autorska:

http://ewawilczynska.autorzy365.pl/

Recenzja mojej książki:

http://www.forum-książki.pl/nowosci/bola-mnie-galy-ewa-wilczynska/

Kupno książki:

http://www.empik.com/bola-mnie-galy-wilczynska-ewa,p1080720099,ebooki-i-mp3-p

Yutube kanał:

http://www.youtube.com/channel/UC28xjceU2ii_aawWf_fyUBQ/videos