15 Grudnia zapraszamy na Koncert Kolęd i Utworów Świątecznych w wykonaniu Agnieszki Konarskiej.

Świąteczny-kiermasz-i-koncert-w-CocoDeOro

15 grudnia w CocoDeOro będzie mozna poczuć zapach świąt za sprawą unikalnego kiermaszu świątecznego i Koncert Kolęd i Utworów Świątecznych w wykonaniu Agnieszki Konarskiej.

Making of na Youtube

Od godzinie 14:00 w CocoDeOro (ul. Potocka 14) startuje kiermasz świąteczny, na którym będzie można kupić niecodzienne prezenty dla bliskich.

Każdy może przynieść niepotrzebne rzeczy – ubrania, biżuterię, zabawki, książki…wszystko, co może być prezentem pod choinkę, następnie wystawić  na stoliku w cenie do 30zł za sztukę. Można się także wymieniać  z innymi wystawcami.

Aby wziąć udział w kiermaszu należy wysłać zgłoszenie na adres: marta.cocodeoro@gmail.com, podać imię i nazwisko oraz numer telefonu. Udział jest udział bezpłatny.

Po kiermaszu o godzinie 18:00 odbędzie się magiczny koncert ” All I want for Christmas…”. Agnieszka Konarska ma na swoim koncie występy na scenach polskich i zagranicznych, zdobyła wiele nagród na emiędzynarodowych festiwalach.  Tym razem wystąpi razem ze znakomitym pianistą-Pawłem Jędrzejewskim. Bilety w cenie 10 zł.