Szalony Naleśnik

1.Co prezentujesz?

Prezentuję rękodzieło wszelkiego rodzaju – od bransoletek z muliny, przez biżuterię z koralików, aż do modelinowych figurek. Czasem używam nietypowych dla biżuterii rzeczy – np. zawleczek od puszek :) Tworzę też tutoriale i odpowiadam na pytania czytelników. Pokazuję, co można stworzyć przy użyciu „surowych” materiałów i własnych rąk. A kto wie, może kogoś zainspiruję ;)

2.Kim jesteś?

Na blogu – Szalonym Naleśnikiem :) A na co dzień licealistką z Wrocławia, która wykorzystuje każdą wolną chwilę na stworzenie czegoś ciekawego z użyciem własnych rąk. Oprócz rękodzieła interesuję się także fotografią, grafiką komputerową i muzyką.

3.Na jakim etapie kariery jesteś i dokąd zmierzasz?

W listopadzie minie rok od założenia mojego obecnego bloga, jednak pierwsze kroki w dziedzinie rękodzieła zaczęłam stawiać jeszcze w podstawówce. Dwa lata temu założyłam Mulinowy Blog, na którym, jak sama nazwa wskazuje, pokazywałam bransoletki z muliny. Kiedy jednak zaczęłam poszerzać horyzonty i tworzyć biżuterię z innych materiałów niż sama mulina, zmieniłam nazwę i przeniosłam się pod nowy adres – ten, pod którym działam do dziś :)
Dokąd zmierzam? Nie mam określonych planów. Staram się rozwijać i wykreować własny, oryginalny styl. Na ten moment okazjonalnie sprzedaję moje handmade’owe wyroby, jednak nie jest to mój priorytet.

4.Czy gdybyś zaczynała od nowa, wybrałabyś tą samą drogę?

Zdecydowanie tak.

5.Jakie są trzy cechy decydujące o sukcesie. Jak jest/było w Twoim przypadku?

Hmm… jak dla mnie wytrwałość, chęć ciągłego rozwijania się oraz kreatywność.

6.Czy to co robisz traktujesz jako sposób na życie czy jako dodatek do niego? 

Nie, nie traktuję tego jako sposób na życie. Traktuję to jako pasję oraz coś, przy czym można się odprężyć – choć od czasu do czasu do kieszeni wpadnie kilka złotych ;)

7.Może chcesz się czymś podzielić?

Strona na facebooku: https://www.facebook.com/HandicraftWorkshop

Przykładowe prace:

Zrzut ekranu 2013-08-7 o 09.02.11Zrzut ekranu 2013-08-7 o 09.00.58

Zrzut ekranu 2013-08-7 o 09.01.26

Komentarze są zamknięte.