Nuewa Grupa Kreatywna

1.Co prezentujecie?

Prezentujemy drużynę młodych fotografów, grafików, filmowców i motion designerów. Reklama, fotografia kreatywna i tworzenie videoklipów to nasza pasja i codzienność.

2.Kim jesteście?

Działamy jeśli trzeba na terenie całej polski, część z nas jest z Pleszew a część z Kalisz. Mamy też jednego młodego chłopaka z Warszawa (tymczasowo). Póki co jest nas 4, chcielibysmy aby było nas więcej.

3.Na jakim etapie kariery jesteście i dokąd zmierzacie?

Zawodowy fotograf, student mediów nowoczesnych i zarządzania, pasjonat animacji komputerowej i montażu, absolwent studiów zarządzania i marketingu… Aktualnie takie osoby można u nas poznać. Pragniemy stworzyć spójną silną markę chociażby w naszym regionie. aktualnie każdy z nas pracuje w różnych firmach oraz wspolnie jako freelancerzy.

4.Czy gdybyście mieli zaczynać od nowa, wybralibyście tą samą drogę?

Prawdopodobnie tak, chociaż ja zamiast przechodzić przez etap fotografii i grafiki od razu bym wybrał obraz ruchomy czyli wideo i animację, koledzy.. myślę że podobnie może z małymi zmianami nie zmieniającymi naszej drogi życiowej.

5.Jakie są trzy cechy decydujące o sukcesie. Jak jest/było w Waszym przypadku?

Nie osiągneliśmy jescze sukcesu, ale wydaje mi się że uparte dążenie do przodu bez oglądania się do tyłu, nauka i współpraca.

6.Czy to co robicie traktujecie jako sposób na życie czy jako dodatek do niego? 

Jest to naszym głównym celem w życiu lecz aktualnie nie pozwala nam to stać się głównym źródłem dochodu, każdy z nas pracuje w bardzo podobnych branżach lecz nie do końca tak jakbysmy chcieli – wspólnie.

7.Może chcecie się czymś podzielić?

www.nuewa.pl   oraz  www.youtube.com/bombervfx,

http://www.youtube.com/watch?v=Qwbo2Vw3vew

http://www.youtube.com/watch?v=fBmiATIcgdY

http://www.youtube.com/watch?v=tNm-Kv05NBc

Zrzut ekranu 2013-07-3 o 19.23.15
Zrzut ekranu 2013-07-3 o 19.28.47