Katarzyna Miciak Fashion

1.Co prezentujesz?
Projektuję ubrania dla kobiet, często sama szyję.  Zasady, którymi się kieruję w swej pracy to dobra jakość uszycia i użytych tkanin oraz przystępna cena, aby zwykli ludzie też mogli pozwolić sobie na ubrania oryginalne, zaprojektowane i uszyte z pasji.

2.Kim jesteś?
Matką, żoną, projektantką ładnych rzeczy :)

3.Na jakim etapie kariery jesteś i dokąd zmierzasz? 
Z projektowaniem i szyciem historia jest chyba bardzo standardowa. W listopadzie 2010r. dostałam od mamy w prezencie maszynę do szycia, która jak widać stała się przysłowiową wędką! Zaczęłam namiętnie szyć ubrania wg własnego pomysłu dla siebie i dla Córki. Potem przyszła kolej na szycie dla znajomych, przyjaciół, aż wreszcie postanowiłam swoją pasję zamienić na sposób na życie, założyłam działalność gospodarczą i zaczęłam sprzedawać swoje prace, dzieląc się moją pasją z innymi i ciesząc się z faktu, iż to co robię, znajduje zadowolonych odbiorców.

Rok temu podjęłam decyzję o rezygnacji z pracy w korporacji, wyswobodzeniu się z ograniczeń czasowych i połączeniu pracy zawodowej z pasją. To była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu.

Zmierzam ku doskonaleniu samej siebie, rozwijaniu własnej działalności, zdobywaniu kolejnych zadowolonych klientek… Może za jakiś czas pomyślę o własnym butiku pod marką Kasia Miciak design…. Ale to już chyba szczyt marzeń J Nie wiem czy uda mi się je doścignąć kiedykolwiek, ale marzyć TRZEBA !

4.Czy gdybyś zaczynała od nowa, wybrałabyś tą samą drogę?
Postąpiłabym odważniej i szybciej podjęłabym decyzję o rezygnacji z pracy etatowej. To naprawdę pozwoliło mi rozwinąć skrzydła, zajrzeć w głąb siebie, zwolnić tempo i zacząć korzystać z życia. Spełniam się w tym co aktualnie robię, widzę, że praca wynikająca z pasji (a nie z rozsądku) przynosi lepsze efekty i pozwala się rozwijać.

5.Jakie są trzy cechy decydujące o sukcesie. Jak jest/było w Twoim przypadku?
Moim zdaniem o sukcesie decydują: pasja, ciężka praca i jak we wszystkim: szczypta szczęścia. Ja miałam go wiele i jestem wdzięczna losowi, że spotkałam ludzi, którzy tak bardzo wsparli mnie na początku mej drogi w dążeniu do celu.

6.Czy to co robisz traktujesz jako sposób na życie czy jako dodatek do niego?
W tej chwili mogę powiedzieć, że projektowanie traktuję jako sposób na życie. Jestem z tego dumna i bardzo szczęśliwa, że udało mi się to osiągnąć. Jednak nie spoczywam na laurach, wciąż chcę doskonalić moje umiejętności i stawiać sobie kolejne cele, do których będę mogła dążyć z pasją i pełnym zaangażowaniem.

7.Może chcesz się czymś podzielić? 

Zapraszam do odwiedzenia mojego fanpage’a: https://www.facebook.com/Kasia.Miciak.design

Sama go prowadzę :)

 _MG_8445_800
_MG_8355_800
_MG_6322_net
_MG_2754_net
_MG_3027_720px
_MG_3063_720px
_MG_3189_720px
_MG_3242_720px

10 Comments

 1. Anyone can get out of a person’s financial crisis devoid
  of anybody if you know you had a problem big t believe on any financial support except his month-to-month income that he receives once in a month.

 2. Vendor competition-As competition leads to more innovations, the vendors offering server consolidation software can also be studying the technology and so are picking
  out better products, to sustain with this competitive
  field. If the integrity of one’s own servers is compromised with a fire within your workplace, an energy surge, or anything else, the files can be destroyed.
  The enterprise details are fed into pricing and risk analysis data warehouse models.

 3. Hello there! Terrific statement! I favor the method that you detailed Katarzyna Miciak Fashion → Fundacja Budujemy Miasta.
  This can be a quality composed report! Adore which without doubt.

  A great demonstration of beneficial crafting for you if you can’t generate nicely.
  A number of people use this sort crisis .
  Don’t a real mistake yet you will find can be cherished review web site,
  such as the one you can check out written by mouse’s arrow to this process link pic-14,
  location professional writers but consumers inspect an array of coming up with service providers to help those whom are trying to get school freelance writing facilitate

 4. I think this is one of the most significant information for me.
  And i’m glad studying your article. But want to observation on few common issues, The website style is perfect, the articles is really excellent : D.
  Good task, cheers

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.