Edith

1.Co prezentujesz?
Muzyka którą prezentuję to połączenie nowoczesnych klubowych brzmień z muzyką popularną.

2.Kim jesteś? 
Śpiewam od dziecka. Od najmłodszych lat brałam udział w konkursach wokalnych, odnosząc sukcesy. W liceum pokochałam poezję śpiewaną. W 2003 r. wygrałam 8 odcinek popularnego wówczas programu „Twoja Droga Do Gwiazd”. Po konkursie, na jakiś czas związałam się z Teatrem Muzycznym Roma. Śpiewałam w musicalach Koty i Akademia Pana Kleksa. Dwukrotnie występowałam na Gali Miss warszawy, śpiewając utwory pochodzące z mojego autorskiego repertuaru oraz ukochane covery wielkich światowych gwiazd. W
sierpniu 2011 r. związałam się z wytwórnią MyMusic. Współpraca zaowocowała wydaniem pierwszego singla Living Without You. Drugim singlem, tym razem polskojęzycznym jest utwór Siła w Nas, który premierę miał w zeszłym roku.

3.Na jakim etapie kariery jesteś i dokąd zmierzasz? 
Obecnie większą uwagę skupiam na projektach coverowych, w które dość mocno się zaangażowałam. Czekam na właściwy moment w moim życiu, żeby nagrać coś nowego, wydać płytę, albo Epkę, spotkać ludzi, którzy będą rozumieć moje oczekiwania muzyczne i będą nadawać na tych samych falach. Wszystko jeszcze przede mną :)

4.Czy gdybyś zaczynała od nowa, wybrałabyś tę samą drogę?
Na pewno nie byłaby to ta sama droga. Zaczynałam już jakiś czas temu. Teraz mam większe doświadczenie, żeby lepiej pokierować rozwojem swojej kariery. Branża muzyczna w naszym kraju nie jest usłana różami. To ciężka praca, zaplecze finansowe oraz szczęście. Myślę, że obecnie te trzy czynniki wpływają na to, że komuś się powiedzie i usłyszą o takiej osobie tłumy.  Ale pewnych rzeczy bym nie zmieniła  na pewno :)

5.Jakie są trzy cechy decydujące o sukcesie. Jak jest/było w Twoim przypadku?
Myślę, że każdy się ze mną zgodzi, jak powiem, że o sukcesie decyduje ciężka praca, szczęście i wiele razy mocne zaplecze finansowe.  Myślę, że w moim przypadku, to póki co, ciężka praca :) Mam nadzieję, że los się do mnie jeszcze uśmiechnie na tyle, żeby plany i marzenia, które mam, zostały w 100% zrealizowane.

6.Czy to co robisz traktujesz jako sposób na życie czy jako dodatek do niego?
Kilka lat temu zdecydowanie bardziej miałam fioła na punkcie kariery w muzyce. Chciałam, żeby to w 100% był sposób na życie. Była na pierwszym planie. Po drodze jednak odkryłam kilka innych, fajnych pasji i umiejętności, które grzechem by było zaniedbać.  Obecnie staram się łączyć śpiewanie z inną pracą i jestem zadowolona. Oczywiście, czasem bardzo ciężko to wszystko pogodzić, ale jestem w jakimś sensie pracoholikiem, więc nie narzekam :) Wręcz lubię, jak cały czas się coś dzieję.
Nie traktuję tego jako dodatek, bo muzyka zawsze będzie dla mnie oderwaniem od codzienności, pasją, hobby, wielką miłością.  Ale na ten dzień nie pochłania mi już 100% myśli. Umiem pogodzić ja z innymi pasjami i pracą, którą na co dzień wykonuję.

7.Może chcesz się czymś podzielić?
Na koniec podzielę się z Wami moim mottem życiowym: „After every storm a rainbow appears!”
Pamiętajcie, że nawet jeśli czasem jest źle, złe dni się któregoś dnia skończą i pojawi się tęcza w Waszym życiu!

http://www.youtube.com/watch?v=xlbnzO5y-xE

http://www.youtube.com/watch?v=yiUmWe_Fe9M

Facebook

EDITH1
EDITH
EDITH2
EDITH3