Black Rose’s Handmade Things

1.Co prezentujesz?

Reprezentuję piękną stolicę Wielkopolski!

2.Kim jesteś?

Oto ja, Black Rose’s Handmade Things, prywatnie – Asia. Black Rose’s Handmade Things – nazwa zawiła, łączy jednak w sobie wszystko, co lubię: czarny kolor, handmade oraz grafikę – różę M. C. Eschera.

3.Na jakim etapie kariery jesteś i dokąd zmierzasz?

W wolnych chwilach tworzę biżuterię, głównie kolczyki – własnoręcznie malowane farbami akrylowymi na płytkach do decoupage, z własnym rysunkiem, który umieszczam pod Plexiglass, oraz z modeliny, która najpierw formuję, później maluję farbami akrylowymi. Oprócz tego wykonuję ręcznie malowane/ rysowane i wyszywane  zakładki do książek (również pod Plexiglass). Tworzenie rzeczy pięknych, unikatowych oraz podziwianie tego, co tworzą inni – jest moją wielką pasją.

4.Czy gdybyś zaczynała/zaczynał od nowa, wybrałabyś/wybrałbyś tą samą drogę?

Gdybym zaczynała od nowa, sama nie wiem… zawsze „ciągnęło mnie” w kierunku sztuki, ale jak mówię – potrzeba szczęścia, by wszystko się ułożyło.  A trudno na samym „być może” układać życie ;)

5.Jakie są trzy cechy decydujące o sukcesie. Jak jest/było w Twoim przypadku?

Trzy cechy decydujące o sukcesie… przed wszystkim szczęście i splot dobrych, korzystnych okoliczności. Umiejętność życia tu i teraz. Praca i talent są potrzebne później, by ten sukces podtrzymać, tak uważam.

6.Czy to co robisz traktujesz jako sposób na życie czy jako dodatek do niego? 

Na razie – tylko pasją i możliwością ubarwienia sobie życia, gdyż „na co dzień” zajmuję się zupełnie czym innym, nie obracam się nawet w kręgach sztuki. Nie mam też wykształcenia plastycznego.  Co z tą pasją będzie dalej, czas pokaże… póki co, relaksuję się przy tworzeniu, a karierę kieruję na inne tory ;)

7.Może chcesz się czymś podzielić?

Moja strona na Facebook: https://pl-pl.facebook.com/BlackRosesHandmadeThings?filter=3

Zdarzyło mi się również założyć blog: http://blackroseshandmadethings.blogspot.com/

Pozdrawiam!

van gogh
róże7
obrazy 808
obrazy 791
obrazy 761
flamingi+foto
kobieta1
nenufary
obrazy 707