Bibułowo

1.Co prezentujecie?

Prezentujemy, szeroko pojęte rękodzieło. Zajmujemy się różnymi dziedzinami dlatego trudno skonkretyzować naszą twórczość.
Zaczynałyśmy od kwiatów z bibuły, poprzez biżuterię,szycie i kwiaty z nylonu, z których uczymy się tworzyć różne kompozycje. Tak, to dobre stwierdzenie….nadal się uczymy

2.Kim jesteście?

Jesteśmy grupką trzech kobiet, które mają różne pasje. Tworzymy w wolnym czasie, dla siebie, dla swoich dzieciaczków dla znajomych i dla tych którzy znają to co robimy, ale możemy także zrobić coś dla Innych.

3.Na jakim etapie kariery jesteście i dokąd zmierzacie?

Zajmujemy się rękodziełem od 2lat jednak dopiero od niedawna promujemy naszą twórczość na większą skalę, głównie przez blog i fanpage. Początki jak dla każdego są trudne, ale mamy nadzieję dotrzeć do grona zainteresowanych tym co tworzymy.

4.Czy gdybyście mieli zaczynać od nowa, wybralibyście tą samą drogę?

Z racji tego, że dopiero zaczęłyśmy tą przygodę, trudno mówić o dopiero co zaczętej drodze czy o sukcesie. Mamy tylko nadzieje, że ta którą kroczymy i którą chciałybyśmy pójść jest tą najlepszą.

5.Jakie są trzy cechy decydujące o sukcesie. Jak jest/było w Waszym przypadku?

Jeśli w przyszłości uda nam się osiągnąć sukces, chętnie podzielimy się naszymi doświadczeniami.

6.Czy to co robicie traktujecie jako sposób na życie czy jako dodatek do niego? 

Na tym etapie rozwoju ” bawimy się” tym co robimy, staramy się robić to najlepiej jak umiemy, natomiast jest to w dalszym ciągu przygoda, pasja czy hobby (jak kto woli to zinterpretować), które zajmuje nam czas wolny  Jednak jeśli nasz rozwój pójdzie w dobrym kierunku i dotrzemy do osób które chciałyby z nami współpracować lub do grona odbiorców, mogłybyśmy naszą „zabawę” przekształcić w „zabawę na pełen etat”

7.Może chcecie się czymś podzielić?

Najnowsze informacje o nas i więcej o tym co robimy można znaleźć pod adresem:

http://bibulowo.cba.pl/

lub na facebooku:

www.facebook.com/Bibulowo

298179_525342444184675_838492280_n DSC_0070a-201 DSC_0252-620x516 DSC_0360 DSC_0623-620x429