Agnieszka Sikorska

1.Co prezentujesz?
Prezentuje rysunki mojego autorstwa. Najczęściej są to znani muzycy, lecz czasami zdarza mi się narysować coś innego, coś niepowtarzalnego. Rysuję zazwyczaj ołówkiem, ale czasami dodaje kredkami różne efekty.

2.Kim jesteś?
Nazywam się Agnieszka Sikorska. Urodziłam się 25 lutego 1999 roku. Pochodzę ze Szczecinka. Rysuję od 7 lat, ale od pół roku zaczęłam dopiero to doskonalić. Rysowanie jest moją pasją. Gdy biorę czystą kartkę, ołówek i zaczynam tworzyć, czuję się jakbym była w swoim świecie. Wtedy nie przejmuję się niczym. Gdy słyszę miłe opinie na temat rysunku, motywuję się jeszcze bardziej i wtedy czuję, że nigdy nie przestanę tego robić.

3.Na jakim etapie kariery jesteś i dokąd zmierzasz?
Jestem chyba na etapie rozwijania talentu. Widzę jak robię postępy. Wiem, że przede mną jeszcze długa droga, ale sukcesu na tacy mi nikt nie poda. Cały czas się rozwijam. Chciałabym w przyszłości studiować na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Będę dążyć do realizacji tego marzenia. Mam nadzieję, że kiedyś stworzę swój własny styl rysowania i gdy ludzie będą oglądać moje rysunku, to od razu będzie pojawiać im się uśmiech na twarzy.

4.Czy gdybyś zaczynała/zaczynał od nowa, wybrałabyś/wybrałbyś tą samą drogę?
Jak najbardziej TAK. Nie wyobrażam sobie siebie robiącą coś innego niż to. Mogę mieć jakieś inne hobby, ale rysowanie jest całym moim życiem.

5.Jakie są trzy cechy decydujące o sukcesie. Jak jest/było w Twoim przypadku?
Wiara w siebie. Pracowitość. Determinacja.

6.Czy to co robisz traktujesz jako sposób na życie czy jako dodatek do niego?
Dla mnie jest to całe życie. Chciałabym w przyszłości robić coś związanego z tym. Ja traktuje to jako sposób na życie, lecz moja rodzina niestety nie.

7.Może chcesz się czymś podzielić?

Moje rysunki może i nie są idealne, ale za to narysowane z pasją i z sercem :)